Artykuły jednorazowe

Artykuły jednorazowe  There are 19 products.

Podkategorie

na stronie
Dostępne kolory:  Biały Ciemno niebieski Fioletowy Łososiowy Niebieski Zielony Żółty PROSIMY O PODANIE KOLORU W KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA!

5,00 zł
Dostępne kolory: Różowy  Fioletowy Czerwony Pomarańczowy Żółty Zielony  Niebieski  Granatowy PROSIMY O PODANIE KOLORU W KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA!

7,20 zł
Dostępne kolory: Zielony Niebieski Pomarańczowy Fioletowy Czerwony Żółty PROSIMY O PODANIE KOLORU W KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA!

8,50 zł
Dostępne kolory: NIEBIESKI,  ZIELONY,  TRANSPARENTNY,  BEŻOWY,  BIAŁY. W uwagach prosimy o podanie koloru.

44,00 zł
Zestaw diagnostyczny jednorazowy dentystyczny Sterylny zestaw zawiera: tackę, serwetę, lusterko, zgłębnik, pincetę.

3,50 zł
Przyłbica ochronna zmniejsza ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową, chroni przed działaniem mało szkodliwych czynników mechanicznych. Opakowanie 5szt. Grubość folii: 0,175 mm.

37,50 zł
Okulary UV 100% z regulacją pomarańczowe. Wymiary:13,5 x 5,5 cm

23,00 zł
Rękawiczki bezpudrowe lateksowe diagnostyczne. Rozmiar: L. Opakowanie: 100 szt.

48,00 zł
Rękawiczki bezpudrowe lateksowe diagnostyczne: Rozmiar: M. Opakowanie: 100 szt.

48,00 zł
Rękawice diagnostyczne, lateksowe, pudrowane w kolorze zielonym o zapachu mięty. Lateksowe rękawice diagnostyczne z wysokiej jakości naturalnego lateksu, lekko pudrowane mączką kukurydzianą, odpowiednie zarówno na lewą jak i prawą rękę, niejałowe. Rozmiar: M. Opakowanie: 100 szt.

44,00 zł
Rękawice diagnostyczne, lateksowe, pudrowane w kolorze zielonym o zapachu mięty. Wykonane z wysokiej jakości naturalnego lateksu, lekko pudrowane mączką kukurydzianą, odpowiednie zarówno na lewą jak i prawą rękę, niejałowe. rozmiar: XS. opakowanie : 100 szt.

44,00 zł
Showing 1 - 16 of 19 items

Przejdź do góry